Dużo miejsca w domu i na ogrodzie, spokojna okolica blisko Poznania oraz podwyższony standard wykończenia. To najważniejsze cechy nowych bliźniaków w Tarnowie Podgórnym przy ul. Szkolnej.Zobacz gotowe mieszkanie, w tym niemal 40-metrowy salon i dodatkowy pokój na parterze! Zobacz więcej zdjęć w galerii.

Nowe osiedle powstające w zacisznej części Tarnowa Podgórnego – przy ulicy Szkolnej, na granicy z Górą, obejmuje domy dwulokalowe o dużej powierzchni wynoszącej 95 m2, w tym prawie 40 – metrowy salon z aneksem kuchennym, dodatkowy pokój na parterze, dwie łazienki oraz trzy sypialnie.

Nowe bliźniaki na sprzedaż w Tarnowie Podgórnym to przede wszystkim – wygodna lokalizacja i więcej miejsca niż w popularnych szeregowcach powstających w okolicy Poznania. Mieszkanie o powierzchni 95 m2 już od wejścia robi duże wrażenie – widzimy tu pojemną garderobę z oknem i miejscem na siedzisko.

Salon z aneksem kuchennym o powierzchni niemal 40 m2 posiada okna z wystawą na dwie strony świata. Efekt to jasne, przestronne wnętrze. Ściany w całym mieszkaniu są już wyszpachlowane i pomalowane na biało, co przekłada się na spore oszczędności na etapie jego wykańczania. Rolety okienne i parapety wewnętrzne to kolejne elementy, które mieszkańcy otrzymują tu w standardzie. Wybrane domy posiadają też ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni parteru.